Mydanoz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

, Hoş Geldin.

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Galaya büyük ilgi

4 posters
YazarMesaj
YaVuZ
Mydano*
Mydano*
YaVuZ

Takım : Galaya büyük ilgi Gs

Galaya büyük ilgi Empty
MesajKonu: Galaya büyük ilgi   Galaya büyük ilgi Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 3:27 pm

Sanatçı Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu yazıp yönettiği ve baş rolünü oynadığı “Güneşi Gördüm” filminin galası yapıldı.

İstinye Park AFM Sinemaları'ndaki galanın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kırmızıgül, filmin duygu yüklü olduğunu belirterek, “Gerçekten salon da bu nedenle duygu yüklüydü. Hep söylediğim bir şey vardı, oyuncu arkadaşlar bu filmde yüreklerini ortaya koydular” dedi.Filmin sadece göç değil, toplumsal bir hikaye olduğunu ifade eden Kırmızıgül, “Umarım bu filmde anlatmak istediklerimiz en kısa zamanda insanlarımıza ulaşır. Senaryoyu, 75 yaşındaki bir amcanın anlattığı hikayeden yola çıkarak yazdım” diye konuştu.
Filmde rol alan sanatçılardan Altan Erkekli de bu coşkunun her salonda yaşanacağına emin olduğunu vurgulayarak, “Mahsun'un söylediği gibi barış için halaylar çekilecek. Bu dağların güzelliğini hep beraber göreceğiz” dedi. Tiyatro sanatçısı Yıldız Kenter ise “Film acıydı, ama bu sancıyı görmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu. Galaya, filmin oyuncuları Demet Evgar, Emre Kınay ve Hande Subaşı ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, sanatçı Orhan Gencebay, oyuncu Fadik Sevin Atasoy ve manken Azra Akın'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı. Aşırı kalabalık nedeniyle zaman zaman izdiham oluştu
http://yavuzlar.tk
sewda
Moderatör
Moderatör
sewda

Galaya büyük ilgi Empty
MesajKonu: Geri: Galaya büyük ilgi   Galaya büyük ilgi Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 6:13 pm

ben çok beğendim bu filmi süperdi...
mahsum kırmızıgül ve oyuncular çok iyi oynamışlardı Smiley Smiley
hasiray
Moderatör
Moderatör
hasiray

Galaya büyük ilgi Empty
MesajKonu: Geri: Galaya büyük ilgi   Galaya büyük ilgi Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 12:11 pm

müthiş bi seydi... bayLdım..
bilal_batman_Y09
M******
M******
bilal_batman_Y09

Takım : Galaya büyük ilgi Fb

Galaya büyük ilgi Empty
MesajKonu: Geri: Galaya büyük ilgi   Galaya büyük ilgi Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 9:25 am

ben daha izlemedim ama en kısa zaman da izleyecem :D
http://www.batmanyolu.tr.gg

Galaya büyük ilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-