Mydanoz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

, Hoş Geldin.

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TARAFTAR İLE...

2 posters
YazarMesaj
fOOdEn
fOOdEn

Takım : TARAFTAR İLE... Fb

TARAFTAR İLE... Empty
MesajKonu: TARAFTAR İLE...   TARAFTAR İLE... Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 5:54 pm

TARAFTAR İLE...
Hocamız D.Kiev maçı öncesi taraftarımızdan destek istedi

Teknik Direktörümüiz Luis Aragones ve futbolculardan kaptan Alex ile kaleci Volkan Babacan, Şampiyonlar Ligi'nde Salı günü oynayacağımız Dinamo Kiev maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İspanyol çalıştırıcı Luis Aragones, Dinamo Kiev'in iyi bir oyun tarzına sahip olduğunu belirterek, "Dinamo Kiev iyi bir ekip. Takım oyununu başarılı bir şekilde yapıyorlar" dedi.

Yarınki maçın önemine değinen teknik adam, "Biz her takıma saygı gösteriyoruz. Yarın oynayacağımız maç bizim için çok önemli. İlk maçta Porto'ya mağlup olduk. Ancak, burada seyirci desteğini de arkamıza alarak, galip gelmek istiyoruz. Seyircimizin desteğine ihtiyacımız var" diye konuştu.

Aragones sözlerine şöyle devam etti:

"Dinamo Kiev takım oyunu güzel yapıyor ve kontra ataklarında başarılılar. Biz de takım olarak dönen
topları almakta sıkıntı yaşıyoruz."

ALEX: "BİR SAKATLIĞIM YOK"

Aragones ayrıca, takımda sakatlığı bulunan futbolcuların durumlarının gün geçtikçe iyiye gittiğini ancak, Semih'in yarınki maçta oynayamayacağını söyledi. Brezilyalı futbolcu Alex de Souza ise, ilk maçta aldıkları mağlubiyeti yarın telafi etmek istediklerini ifade ederek, "Bizim için zor bir maç olacak. İlk maçta aldığımız olumsuz bir skor vardı. Bunu telafi etmek adına bu maçı kazanmamız gerekiyor. Kendimi gayet iyi hissediyorum. Bir sakatlığım yok. Yarın hocamızın istediklerini sahaya yansıtarak maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz" diye konuştu.

Öte yandan, basın toplantısında yer alan Alex'e, bir gazetecinin, "Dinamo Kiev maçı basında son şans olarak değerlendiriliyor. Takımda nasıl bir psikoloji var" şeklinde soru sorması üzerine araya giren Aragones, "Biz burada sadece Şampiyonlar Ligi'ni konuşmak istiyoruz" diyerek bu soruya tepki gösterdi.

Takımın yaşadığı bu zor günlerden en kısa sürede çıkacağına inandığını vurgulayan Alex, "Bizler futbolun içinde uzun süredir olan insanlarız. Bu tip durumlardan geçiyoruz. Bu zor durumları atlatacağımızdan eminim. Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçta yenildik. Önümüzdeki 5 maçta 15 puan var. Adım adım gitmeliyiz. Dinamo Kiev maçında almamız gereken bir galibiyet var. Bunu aldıktan sonra adım adım gideriz."

Kaleci Volkan Babacan da, ilk maçta aldıkları yenilgiyi yarınki maçta telafi edeceklerini, kendi sahalarında seyircileri önünde 3 puan almak istediklerini kaydetti. Volkan, yarınki maçta oynayıp oynamayacağına teknik direktörün karar vereceğini dile getirdi.

.................ALINTI.............
WawA
Mydano*
Mydano*
WawA

Takım : TARAFTAR İLE... Fb

TARAFTAR İLE... Empty
MesajKonu: Geri: TARAFTAR İLE...   TARAFTAR İLE... Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 6:16 pm

kardeş paylaşım için saol ama alıntı olduğunuda yazzzz!!!

TARAFTAR İLE...
1 sayfadaki 1 sayfası