Mydanoz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

, Hoş Geldin.

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:)

2 posters
YazarMesaj
tugce:D

Takım : SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:) Gs

SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:) Empty
MesajKonu: SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:)   SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:) Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 1:41 pm

SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR
9.MEKTUP

Bana çılgın diyorsun , seni sevdiğim için. Yanılıyorsun, sevmek çılgınlık değil. Sevmek insan tarafımızı bulmamızdır bence. Biraz da yaklaşmamızdır Tanrıya zaman zaman.

Dünyada sevmeyenlere, sevemeyenlere acımalı. O ot gelip, ot gidenlere acımalı. Sevebilen insan kendini keşfetmiş insandır. Talihli insandır. Çektiği bütün acılara rağmen; mutlu, kıvançlı insandır o.

Aşktır yücelten bizi ve derinliğimiz aşktandır. Gerisi boş, yalan. Aşksa, sevmektir. Durmadan, nefes alırcasına sevmektir. Sevmekle sevilmek ayrı şeyler...Sevilmeyi çoğaltmak, ona bir başka şekil vermek, daha da yoğunlaştırmak onu elimizde değil. Oysa ki sevgimizi dilediğimiz gibi yoğurabilir, dilediğimiz şekli verebiliriz ona.. Derinlikse derinlik, yükseklikse yükseklik, genişlikse genişlik. Sevmekte gücümüz var, irademiz var, aklımız var. Biz varız sevmekte. Sevmek yaratmaktır bir bakıma. Sevilmekse yaratılmak.. Demek ki biz seninle birbirimizi yaratıyoruz durmadan. Sen beni yarattıkça güzelsin işte ve ben seni yarattıkça güçlüyüm, daha bir insanım.

Beni sevmeseydin yine bir şey değişmeyecekti benim için. Sen biraz eksik kalacaktın biraz sen kaybedecektin. O kadar.. Şimdi insanların en güzeliyiz, en iyisiyiz elbette. Seviyoruz seviliyoruz. Sevgimi anlamadığın ve ona saygı göstermediğin anda ölebilirim .Karşılık vermediğin anda değil.

Birbirimizi yeniden yaratmaya devam edelim.
ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN:D
teto_sefa
Editör
Editör
teto_sefa

Takım : SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:) Fb

MesajKonu: Geri: SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:)   SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 3:52 pm

çok güzeller sagol..
http://mydanozgenclik.tr.gg

Takım : SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:) Gs

MesajKonu: Geri: SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:)   SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 3:53 pm

teşekkür ederim . . . .:D

SAHİBİNİ ARAYAN MEKTUPLAR:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TANRI YA MEKTUPLAR...