Mydanoz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

, Hoş Geldin.

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rus ruletini anlattı

YazarMesaj
YaVuZ
Mydano*
Mydano*
YaVuZ

Takım : Rus ruletini anlattı Gs

Rus ruletini anlattı Empty
MesajKonu: Rus ruletini anlattı   Rus ruletini anlattı Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 3:22 pm

“İmkansız Aşk” dizisinin çekimleri sırasında kuru sıkı tabancanın dolu unutulması yüzünden ölümden dönen Serkan Altunorak, Rus ruleti sahnesinde yaşananları Kürşat Başar’a anlattı.

Altunorak, sette yapılan bir espri yüzünden kurşunun unutulduğunu söyledi.

Şamata yüzünden kurşun unutuldu

Ebru Gündeş ile birlikte rol aldığı “ımkansız Aşk” dizisinin bir sahnesinde rol gereği kafasına tabancayı dayayan Serkan Altunorak, tetiği çektiği anda kanlar içinde yere yığılmıştı. Kuru sıkı tabancanın dolu unutulması yüzünden ağır yaralanan ve uzun süre tedavi gören Altunorak, o gün yaşananları Kürşat Başar’ın CNNTürk’teki programında anlattı. Kurşunun setteki eğlenceli ortam yüzünden silahta unutulduğunu söyleyen oyuncunun açıklamalarına Televizyongazetesi.com sitesi de geniş yer verdi:

İlk anda vurulduğumu anlamadım

“Kamera bendeyken silaha kurşun kondu ve sonra çekim durdu. Derken bir espri yapıldı, gülündü falan, unutuldu kurşun içinde. Sonrasında ‘oyun’ dendi, ben tabancayı aldım, kafama getirdim, çektim. Çok şiddetli bir ses geldi. Koltuğa devrildim, ‘Ulan ne kadar inanarak oynuyorum, silahın sesini duydum’ dedim. O kadar şuursuzum ki... Elimi götürdüm suratıma, kan... Burada bir delik falan. Benim 12 dakikam yok. Ambulansta kendime geldim.”

Yakışıklılık dezavantaj

Serkan Altunorak, Hafta Sonu dergisine verdiği röportajda “Yakışıklılığımın dezavantaja dönüştüğü dönemler yaşadım” dedi.
http://yavuzlar.tk

Rus ruletini anlattı
1 sayfadaki 1 sayfası