Mydanoz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

, Hoş Geldin.

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~~ yola Çiktim ~~

YazarMesaj
teto_sefa
Editör
Editör
teto_sefa

Takım : ~~ yola Çiktim ~~ Fb

~~ yola Çiktim ~~ Empty
MesajKonu: ~~ yola Çiktim ~~   ~~ yola Çiktim ~~ Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 6:25 pm

bir yola ciktim ardimada unuttugum yada unutmaya calistigim her seyi biraktim kendime guzel bir cuval hazirladim icinde onceden yarali olan bir yuregi koydum
bir demet sevgi aldim bir princ tanesi kadar kucuk bir sevgiyi nede olsa geridekiler sadece onu birakmislardi ama biliyordum ki gercekten seven birisini bulursan o princ tanesi buyuyecekti kocaman bir sevgi yumagi olacakti sicak bir elde yetisecekti yagmurlar dahi ayni el uzerine yagacakti akabinde bana bakan bir cift guzel gozde gelisecekti dudakta sulanip yurekte herkese yetecek kadar kocaman bir sevda olacakti simdi artik ardima bakmalari biraktim ve filizin buyumesi icin onu guzel temiz ve kocaman parlak bir cift goze biraktim kosmuyorum artik sevdaya dogru biliyorum ki o bana agir agir geliyor ve biliyorum ki gelirken de ardindan tum sevdalari getiriyor ihtiras icinde kivrilmalar basliyor artik bu sefer evet bu sefer sevda beni degil ben onu sahipleniyordum ve savasmiyacaktim artik tek basina yanimda sicakligini bildigim kocaman bir yurek vardi ve beni sahipleniyordu daha simdiden sevdaya karsi kazanmistim dahi sevda esirim olmustu ve ben yenilmeleri unutmustum
ertan ozkan
http://mydanozgenclik.tr.gg

~~ yola Çiktim ~~
1 sayfadaki 1 sayfası