Mydanoz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

, Hoş Geldin.

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ölü Tamirci

5 posters
YazarMesaj
YaVuZ
Mydano*
Mydano*
YaVuZ

Takım : Ölü Tamirci Gs

Ölü Tamirci Empty
MesajKonu: Ölü Tamirci   Ölü Tamirci Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 1:59 pm

Bir Ölüden Yardim: 17 Agustos depreminde ve sonrasinda meydana gelen bir çok olayi televizyon ve gazetelerden tanik olmussunuzdur. Ben de televizyonda seyrettigim bir olayi size anlatmak istiyorum. Depremden sonra bir çok insan evsiz kalmis ,ailesini yitirmis ve yardima muhtaç hale gelmisti iste böyle bir durumda hayir severler hemen bölgelerdekilerin yardimina kosmustu. Istanbul'da oturan orta halli bir ailenin çocugu olan Mustafa babasinin arkadasinin yardim göndermek istedigini bölgedeki insanlarin her türlü yardima muhtaç oldugunu duyunca ve de babasinin yogun israrlarina dayanamayinca arabasinin bakima vermekten vazgeçip hemen yola koyulmak üzere hazirliklara basladi fakat bilmedigi bir sey vardi arabasinin çok önemli bir kusuru vardi ve bu kusur onu ölüme bile ???ürebilirdi. Insanlara yardim etmek için arabayi bakima sokmadan gittigi için bu arizayi ögrenememisti. Ve yola çikti hiç durmadan gidiyor ve içinde insanlara yardim etme hazzini hissediyordu. Yolda ariza gittikçe artti fakat ariza arabanin tekerlerinde oldugu ve çok hissedilir olmadigi için farkina varamadi. Hava karamak üzereydi lastiginin kabaklastiginin farkina vardi hemen indi arabasinin arkasina gitti ve yedek lastigi aradi daha fazla yük alabilmek için çikardigini hatirladi ve kahroldu kim bilir kaç insan bu yardimi dört gözle bekliyordu. Birden yolda tamirci elbisesi giymis bir adamin geldigini gördü ve de elinde bir lastigin oldugunu adam az ileride lastigi patlamis birine ???ürdügünü söyledi. Mustafa ona derdini anlatti adam istersen bu lastigini sana verebilirim ben daha sonra yine getiririm dedi . Ve tamirci arabaya lastigi takti arabanin tekerlerindeki hayati derecede önemli arizayi da görüp onardi. Mustafa isterse onu gidecegi yere kadar birakabilecegini söyleyecekti ki arkasini döndügünde adamin olmadigini gördü hayretler için yola devam etti yaklasik 5 dakika gitti veya gitmedi bir kazanin oldugunu ve içinden çikarilan cesedin kendisine yardim eden kisi oldugunu gördü çevredeki adamlara sordu ve kazanin yaklasik 1saat kadar önce gerçeklestigini ögrendi adeta nutku tutulmus kul sikismis ve Hizir yetismisti.
http://yavuzlar.tk
ppiskopp
Yönetici
Yönetici
ppiskopp

Ölü Tamirci Empty
MesajKonu: Geri: Ölü Tamirci   Ölü Tamirci Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 3:59 pm

güzel paylaşm tşk
YiğiT
Mydan**
Mydan**
YiğiT

Takım : Ölü Tamirci Fb

Ölü Tamirci Empty
MesajKonu: Geri: Ölü Tamirci   Ölü Tamirci Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:04 pm

saolllll
http://www.tr-superlige.tr.gg
sewda
Moderatör
Moderatör
sewda

Ölü Tamirci Empty
MesajKonu: Geri: Ölü Tamirci   Ölü Tamirci Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 11:23 pm

ppiskopp demiş ki:
güzel paylaşm tşk
teto_sefa
Editör
Editör
teto_sefa

Takım : Ölü Tamirci Fb

Ölü Tamirci Empty
MesajKonu: Geri: Ölü Tamirci   Ölü Tamirci Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 6:03 pm

güzel paylaşım saol....
http://mydanozgenclik.tr.gg
YaVuZ
Mydano*
Mydano*
YaVuZ

Ölü Tamirci Empty
MesajKonu: Geri: Ölü Tamirci   Ölü Tamirci Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 10:20 am

tşkler yorumlarınız için
http://yavuzlar.tk

Ölü Tamirci
1 sayfadaki 1 sayfası